חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

120 בוגרים כובשים עכשיו את שוק התעסוקה!

בטקס חלוקת תעודת בשלוחת ירושלים של המרכז החרדי:

120 בוגרים

כובשים עכשיו את שוק התעסוקה!

אירוע חלוקת התעודות נערך לבוגרי מסלולי ההנדסאים המובילים של המרכז החרדי להכשרה מקצועית * נציג הבוגרים: "יחס אישי וחם לצד מקצועיות חסרת פשרות"

 

יום שני בשבוע שעבר, מוצאי זאת חנוכה. כ-120 בוגרי שלוחת ירושלים של המרכז החרדי להכשרה מקצועית מלווים בבני משפחתם מתאספים לטקס חלוקת תעודות מרגש ורב רושם.

ערב חלוקת התעודות נערך בסיומם של המסלולים המובילים: הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, הנדסאי בניין – ניהול הבנייה, הנדסאי בניין – תכנון מבנים, הנדסאי חשמל, אבטחת מידע והנהלת חשבונות, ובהשתתפות חברי הנהלת המרכז החרדי, ראשי המגמות וצוות המרצים. הרב אריה פטרבורסקי, מנהל שלוחת ירושלים, מקבל את פני הבוגרים בהערכה ופותח את המעמד. "אני שמח לבשר כי ברוך ה' שוב מוצבת המכללה ותלמידיה ברמות הגבוהות ביותר בהשוואה כלל ארצית".

בהמשך הוא פונה לתלמידים בדברי תורה המשליכים על היותם הנדסאים יראי שמים: "תזכרו למזג בין הגשם לרוח, ולמנף את המקצוע והעבודה – לשם שמים".

בשלב הבא מוזמן לפודיום הרב יהודה פוס, יו"ר הנהלת המרכז ובן המייסד ד"ר הרב אברהם פוס ז"ל, שמשחזר את רעיון הקמת המרכז החרדי ומדבר על העקרונות המנחים מאז ועד היום. "היווסדו של המרכז החרדי הותנה בתמיכת ובהנחיית גדולי התורה. ברוך ה', מעולם לא התפשרנו על ערכים, והמודל הזה מוכיח את עצמו בשש שלוחות רחבות ועשרות אלפי בוגרים".

אברהם הורן, מנכ"ל המרכז החרדי, מאחל הצלחה ומשבח את התמיכה מצד מה"ט ואת פעילות צוותי ההוראה והאדמיניסטרציה. "תפקוד הצוות המקצועי בשיתוף הפעולה ההדוק עם משרד העבודה ומה"ט מוכיח את עצמו שנה אחר שנה ומביא בסייעתא דשמיא להשמה מוצלחת של יותר מ-90 אחוז מהבוגרים", הוא מספר. "המרכז החרדי מזוהה יותר מכל עם תחומי ההנדסאים, ואנחנו מזמינים את הדור הבא של התלמידים ליהנות מהמעטפת המרשימה שלנו ולהבטיח לעצמם מקפצה אמיתית לפרנסה בסייעתא דשמיא".

את הזווית של מה"ט מביאה גב' שירה ברלינר, שנכנסה זה עתה לתפקיד מנהלת המכון הממשלתי, מביעה את הערכתה כלפי התלמידים ומברכת אותם בהצלחה רבה.

לקראת סיום נשא דברים נציג הבוגרים, שהדגיש את חוויית החתירה למקצוענות ומצוינות לצד היחס האישי והחם לו זכו במהלך הלימודים. "המרכז החרדי הדביק את כל הפערים הטרום-מקצועיים, ונתן לנו להרגיש שהצוות לצדנו לכל אורך הדרך. יישר כוח על הכול".

בסיום, האוויר הירושלמי הצונן פוגש את הבוגרים. בידיהם התעודות שישמשו בעזרת ה' כלי לפרנסת המשפחה בכבוד. כעת הם מוכנים!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

המרכז החרדי להכשרה מקצועית

מחובר

כדי שנעביר אותך לשלוחה הרלוונטית בWhatsapp בחר נושא רצוי להתכתבות:

ההודעה שלך התקבלה

אנו נבדוק אותה ונחזור אליך בהקדם האפשרי.