חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

90% הצלחה לתלמידות החרדיות לעומת 45% בממוצע הארצי

מתוצאות הבחינות של לשכת רואי החשבון בישראל עולה כי 90% מתלמידות קורס חשבות שכר ב'מרכז החרדי להכשרה מקצועית' עברו את הבחינות בהצלחה, בעוד אחוז המעבר הארצי עומד רק על 45% (!).
כבר שנים שמסלול חשבונאות ב'מרכז החרדי להכשרה מקצועית' הזוכה לאימונם של גדולי ישראל שליט"א, מוביל בבטחה בהכשרת תלמידים חרדים, אך אחוזי ההצלחה הגדולים במגמת חשבות שכר, שברו שיאים חדשים והתוצאות מדברות בעד עצמן. בימים אלו מסתיים קורס חשבות שכר שהתקיים בשלוחת מודיעין עילית, ומתוצאות הבחינות של לשכת רואי החשבון בישראל עולה כי 90% מתלמידות הקורס עברו את הבחינות בהצלחה, כאשר אחוז המעבר הארצי בבחינות עומד רק על 45% (!). "למרות שזו לא הפעם הראשונה בהם התלמידים שלנו מצליחים הרבה מעבר מעל לממוצע הארצי, אבל תמיד אנחנו מופתעים כל פעם מחדש", אומר לנו מנכ"ל 'המרכז החרדי להכשרה מקצועית', אברהם מרדכי הורן, "כולם כבר יודעים שהתלמידים החרדיים חרוצים ומוכנים להשקיע יותר, אבל העובדה שהם מוציאים ציונים גבוהים מהממוצע, מסייעת להם להשתלב ולהגיע גם לעמדות מפתח בכירות בחברות שונות במשק הישראלי".

תחום החשבונאות בישראל הינו בין המקצועות המבוקשים ביותר, זאת עקב ההתפתחות המואצת בתחום הכלכלה במשק המקומי. הדרישה בשוק העבודה הינה בכל תחומי הפעילויות העסקיות והשירותים ובוגר המסלול יוצא עם הידע המקיף ביותר בתחומים נרחבים המכשירים אותו למסגרת העבודה השוטפת בתחום הפרטי והציבורי.

בימים אלו מתקיימת ההרשמה בכל שלוחות ה'מרכז החרדי להכשרה מקצועית' ברחבי הארץ לקורסים במגמת 'חשבי שכר בכירים' שיפתחו אי"ה בשבועות הקרובים. למסיימים בהצלחה תינתן תעודת חשב שכר בכיר מטעם לשכת רו"ח בישראל, הנחשבת מאוד במקומות העבודה הרלוונטיים.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

המרכז החרדי להכשרה מקצועית

מחובר

כדי שנעביר אותך לשלוחה הרלוונטית בWhatsapp בחר נושא רצוי להתכתבות:

ההודעה שלך התקבלה

אנו נבדוק אותה ונחזור אליך בהקדם האפשרי.