חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תקשורת בתערוכה

כבר יותר מ 17 שנה שמגמת עיצוב וגרפיקה הממוחשבת ב'מרכז החרדי להכשרה מקצועית' זוכה לשבחים רבים של אנשי המקצוע בתחום העיצוב. תערוכת הגמר שתתקיים בעז"ה במרכז החרדי להכשרה מקצועית בירושלים תציין סיום מוצלח למחזור לימודים נוסף ואינטנסיבי, במגמת גרפיקה ממוחשבת.

התערוכה תתקיים באולם התצוגה של המרכז החרדי בירושלים, בתערוכת הגמר תצגנה התלמידות תיק עבודות אישי, כאשר חלקן יצרו ועיצבו מוצרים חדשניים שלא קיימים בשוק, וחלקן ביצעו מיתוג מחדש של בתי עסק קיימים. תיק עבודות אישי כלל בתוכו: עיצוב לוגו ניירת משרדית, כרטיס ביקור, אתר מקוון, פרוספקט שיווקי, אריזת מוצר או שקית, כשלכל עבודה מצורף דף ניתוח פרסומי.

"אנחנו משקיעים רבות בתלמידות שלנו, ודואגים תמיד לתת מעבר למה שמשרד התמ"ת דורש בשביל התעודה", אומרת הגב' רבקה אפשטיין מנהלת שלוחת 'המרכז החרדי להכשרה מקצועית' בירושלים, "לראות תערוכת גמר ברמה כזו גבוהה נותן לנו סיפוק רב להמשיך ולהשקיע ללא לאות, כדי שגם לאחר שהתלמידות מסיימות את חוק לימודיהן, נמשיך לדאוג להן ככל יכולתנו להשמה ועבודה מכובדת".

במהלך ימי התערוכה תעמודנה התלמידות בפני ועדת בוחנים מטעם משרד התמ"ת בראשותם של מר אלי דאהן ועידית פולק, כך שכל בוגרת המסיימת בהצטיינות את לימודיה תקבל בנוסף תעודת גמר נחשבת של משרד התמ"ת.

"תקשורת בתערוכה" היא פרי של תהליכי לימוד, עבודה ויצירתיות, שהחלו לפני שנתיים, במגמת גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרים. במסגרת המגמה לומדות תלמידות צעירות לצד מבוגרות, עולות חדשות לצד ילידות הארץ. במהלך השנתיים הן לומדות עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת, מולטימדיה ועיצוב אתרים.

                         פעמיים בשבוע, מגיעות התלמידות למרכז החרדי, לימי לימוד אינטנסיביים. בהדרכת צוות המורים, הן נדרשות להקפיד על מקצועיות, ולעמוד בדרישות גבוהות ביותר. בכיתת הלימוד שוררת אווירה לימודית, ורוח של שותפות.

                        בשלהי המאה ה-20, הונח העיצוב הידני בקרן זוית, ואת מקומו תפס העיצוב בעזרת המחשב. אך, גם בעידן המחשב והתוכנות המתקדמות, לא הועמה חשיבותו של המעצב האנושי.

                        התוכנות הטובות לא הופכות את התלמיד למעצב, באורח פלא. המחשב נותר כלי מקצועי בלבד. לכן, צוות המורים במגמה, ממשיך להנחיל לתלמידים את החשיבות של סקיצות ידניות וחשיבה קונספטואלית, לפני כל הדלקת מחשב.

                        האתגר המקצועי בעיצוב גרפי טמון בכך, שהוא נעשה בדרך של גילוי. עיצוב גרפי מוצלח, צומח ועולה מתוך שלל אפשרויות עיצוב, שרק אחת מתוכן מתגלה כמתאימה.

                         בנוסף לאתגרים העומדים בפני כל מעצב, נדרשות תלמידות המגמה ובוגרותיה להתמודד עם אתגרים נוספים. בכל פרויקט עיצובי, הן מתבקשות להתמודד עם הנורמות הערכיות של הקהילה החרדית, שבמסגרתה הן חיות ופועלות.

                        כברת דרך ארוכה עשתה המגמה, מאז נוסדה בין כותלי המרכז החרדי להכשרה מקצועית, בשנת ה'תשנ"ז.

                        “תקשורת בתערוכה" היא תערוכת הגמר של מחזור י”ז. במרוצת השנים, השתלבו עשרות בוגרות של המגמה בשוק העבודה.

                        בתערוכה זו, אנו מבקשים לחלוק עם המבקרים בתערוכה את החוויה הלימודית שחוותה כל תלמידה, בשנתיים האחרונות.

התערוכה תתקיים בין התאריכים כ"ח בתשרי, כ"ט בתשרי ובא' בחשוון  בין השעות 10:00-13:00 בבוקר ו16:00-19:00  בערב.

ביום רביעי כ"ח תשרי תתקיים פתיחת התערוכה ויום עיון בו ירצו מרצים בתחום הגרפיקה בשני נושאים: האחד "תקשורת ועיצוב"  ובניית אתרי אינטרנט באמצעות WORDPRESS". נשמח לראותכם. יש לאשר השתתפות או בטלפון 073-7935803 או במייל: pninar@charedicts.org.il.

נשמח לראותכם!

צוות המרכז החרדי והבוגרות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

המרכז החרדי להכשרה מקצועית

מחובר

כדי שנעביר אותך לשלוחה הרלוונטית בWhatsapp בחר נושא רצוי להתכתבות:

ההודעה שלך התקבלה

אנו נבדוק אותה ונחזור אליך בהקדם האפשרי.