חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עונת ההרשמה נסגרת

חלון ההזדמנויות נסגר:

המרכז החרדי להכשרה מקצועית

מעניק לכם צ'אנס אחד אחרון!

עכשיו ב-6 השלוחות של המרכז החרדי להכשרה מקצועית:

עונת הרישום למגוון המקצועות המובילים עומדת לנעול שערים!

 

תתאוששו מהר מחודש החגים שעבר עלינו לטובה, תתפקסו צ'יק צ'ק אחרי רכבת המועדים וזמנים לששון, תתפסו את השעון המתקתק בשתי ידיים בסיומם של שבועות ארוכים וגדושים באירועים, כי חלון ההזדמנויות הרחב שפתח המרכז החרדי להכשרה מקצועית מתכוון להיסגר.

כיתות הלימודים בנבחרת ענק של מקצועות מתקדמים מתמלאות בקהל חדש, רענן ושוחר ידע מוביל ומעודכן, הכיסאות מאוישים בזה אחר זה בתלמידים שעולים על המקפצה הכי גבוהה שתכירו לעבודה במשרה איכותית, הדלתות או טו טו ננעלות ומותירות בחוץ את אלה שעומדים לפספס את ההזדמנות לרכוש אפיק פרנסה מבוקש.

ואתם? איפה אתם מול הצ'אנס הגדול שמונח לכם בידיים, מזמין אתכם למצוא את הכיוון שייקח את הכישורים שלכם קדימה, להעשיר את הפרופיל המקצועי בתכנים הכי חמים והכי עדכניים, להתקדם צעד מהיר אחר צעד מהיר, לכבוש בסערה את כל החלומות, להחזיק בדיפלומה פותחת שערים ומסנוורת בוסים ולשדרג את תלוש המשכורת?

תענו תשובה נכונה לעצמכם עכשיו, כי הצוותים האדמיניסטרטיביים בשלוחות המרכז החרדי להכשרה מקצועית סוגרים בימים אלה את תהליך הרישום למקצועות הדור הבא, סגל המרצים מבצע התאמות אחרונות במערכי השיעורים ומדייק את האינפורמציה שכבר שיגרה אינספור בוגרים להצלחה, אגף ההנהלה מתכלל את שלל המשימות כדי ששנת הלימודים תיפתח בדיוק כמו שדורשת המסורת הענפה שנשענת על 26 שנות ניסיון וותק:

שנת לימודים שעוטפת בחום בכל אורך התהליך, מזניקה את ההתפתחות הפרופסיונלית, שומרת על הצביון השמור והאופי המוקפד של תלמידיה, לא מעניקה דריסת רגל לחומרים אקדמיים שנאסרו על ידי גדולי ישראל, מלווה בחום עם אגף השמה פעיל שמחבר בין המשרות הגדולות במשק לבוגרים מוכשרים ולא עוצרת עד שהיא מציבה אתכם בגדה השנייה של עולם התעסוקה, מוכנים מתמיד לאתגרים הבוערים.

חייגו עכשיו כוכבית 2245. יועצי התעסוקה של המרכז החרדי להכשרה מקצועית כאן בשביל להתניע עבורכם את השנה. שיהיה בהצלחה.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

המרכז החרדי להכשרה מקצועית

מחובר

כדי שנעביר אותך לשלוחה הרלוונטית בWhatsapp בחר נושא רצוי להתכתבות:

ההודעה שלך התקבלה

אנו נבדוק אותה ונחזור אליך בהקדם האפשרי.