חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מגוון קורסי אחר הצהריים של המרכז החרדי – שוב כאן!

עולם שלם של שעות מותאמות:

מגוון קורסי אחר הצהריים

של המרכז החרדי – שוב כאן!

שלוחת בני ברק של המרכז החרדי להכשרה מקצועית

מזמינה אתכן ללמוד כשנוח לכן ולצאת עם דיפלומה לפרנסה מכובדת

 

נשים עובדות? אימהות עסוקות? מי אמר שאתן לא יכולות לרכוש מקצוע מוביל, לצאת עם דיפלומה מבוקשת ולהבטיח לעצמכן אפיק פרנסה… שלוחת בני ברק של המרכז החרדי להכשרה מקצועית יוצאת זה השנה השלישית עם קורסי אחר הצהריים מבוקשים, בשעות שמאפשרות לכן גם להמשיך בשגרה וגם לדאוג לפרנסה איכותית ולמשכורת גבוהה בסייעתא דשמיא.

במסגרת קורסי אחר הצהריים של המרכז החרדי תוכלו לבחור במסלולים הבאים: מזכירות רפואית, הנהלת חשבונות 2+1, חשבות שכר, ייעוץ מס ובודק שכר, ליהנות מתקופת לימודים מרתקת ולחזור הביתה עוד לפני ארוחת הערב עם הזדמנות חדשה לכלכלת המשפחה הברוכה.

"אנחנו נעשה הכול כדי שתמיד תצליחו להרשות לעצמכן העשרה שלוקחת גבוה במסגרת הקורסים המעודכנים בענף", מצהירים בהנהלת המרכז החרדי להכשרה מקצועית. "ההבטחה הזו מתבטאת בהליכה רחוק מאוד לקראת האימהות שבקבוצות התלמידות, בסיוע צמוד ובליווי הדוק של הצוות הפדגוגי כדי שתוכלנה לעמוד במטלות ובמסלולים ייחודיים בשעות שמותאמות במיוחד עבורן. קורסי אחר הצהריים מוכיחים שלמרות הכול אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, וללמוד מקצוע מושלם ללא שהאמצעים יפריעו למטרה החשובה מכל – גידול הילדים".

במקביל לחשיבה סביב לוח הזמנים, מקדישים במרכז החרדי זמן במטרה להפוך את המסלולים למהירים יותר, מתומצתים יותר וממוקדים יותר, כשבראש ובראשונה נותרים מחוץ למערך הלימודים כלל החומרים האקדמיים, שנאסרו על ידי גדולי ישראל ואף מסרבלים ללא צורך את תהליך הלמידה. בו בזמן, מתעדכנת כל העת נבחרת הקורסים בהתאם לתזוזות המתרחשות בשוק העבודה, במטרה לקחת את התלמידות קרוב ככל האפשר אל השטח ולהוציא אותן מוכנות מתמיד לשלב איתור המשרה החמה הבאה והישיבה הבטוחה על הכיסא המשרדי.

וכשכל זה נעשה ב-6 שלוחות מובילות הממוקמות בלב הריכוזים החרדיים, בצביון מוקפד, באווירה שמורה ותחת הנחיות ועדה רוחנית המפקחת על כל הנעשה ועל פיה יישק כל דבר – אתן יכולות להיות בטוחות שהדרך להצלחה סלולה מתמיד.

חייגו כבר עכשיו כוכבית 2245 (שלוחה 3) ודאגו לעצמכם כבר בבוקר ללימודי אחר הצהריים מובילים!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

המרכז החרדי להכשרה מקצועית

מחובר

כדי שנעביר אותך לשלוחה הרלוונטית בWhatsapp בחר נושא רצוי להתכתבות:

ההודעה שלך התקבלה

אנו נבדוק אותה ונחזור אליך בהקדם האפשרי.