שוק העבודה מתאפיין בדינמיות ובהתפתחויות מואצות. כמי שעומד כבר קרוב לשלושה עשורים בראש החנית של ההכשרה החרדית, המרכז החרדי להכשרה מקצועית ניצב על האבניים של האתגרים החדשים, מזהה עבורכם את המקצועות המבטיחים, מאתר את המשרות הנדרשות, מנסח תכני לימודים מתאימים, מפתח ומשיק מסלולי הכשרה מובילים – ועושה הכול על מנת לדאוג לפרנסה ראויה באלפי בתים.

המרכז החרדי להכשרה מקצועית הוקם על ידי ד"ר אברהם פוס ז"ל, בהכוונתה של ועדה רוחנית שמונתה בהוראת מרנן ורבנן גדולי התורה, ומהווה מסגרת ייחודית המאפשרת הכשרה מקצועית ברמה גבוהה ובאווירה תורנית וחרדית הולמת.

בהתאמה לכך, מערכי המסלולים חפים מחומרים אקדמיים שנאסרו על ידי גדולי ישראל ומסרבלים את תקופת הלמידה ללא צורך. המרכז החרדי להכשרה מקצועית שם דגש על מעשיות, פרקטיקה וחיבור הדוק לשטח, ומקצר את הטווח שבין כיסא התלמיד לכיסא המשרדי.

כמנכ"ל המרכז החרדי להכשרה מקצועית אני רואה את עצמי מחויב אישית להוביל לתוצאות הטובות ביותר בשלושה מישורים:

* לימודים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

* סביבה לימודית בעלת אופי חרדי מובהק עם הקפדה על תכני לימוד הולמים.

* השמת בוגרים דרך להצלחה.

שלושת היעדים האלה הם המבחן המעשי להשגת המטרות של המרכז החרדי להכשרה מקצועית. אנו בוחנים את עצמנו בהתמדה, ובסייעתא דשמיא רואים הצלחה בעמלנו. עשרות אלפי תלמידים ותלמידות באו בשערי המרכז מיום הקמתו, והיום הם מתפרנסים מהמקצוע שרכשו.

אני מזמין גם אותך להיכנס אל שלוחת המרכז החרדי להכשרה מקצועית הקרובה לביתך, ולגלות עולם רחב של תחומים וקורסים מתקדמים שייקחו אותך גבוה וקדימה. צוות המרכז החרדי כאן בשבילך בכל שעה כדי לסייע לך לבחור את מקצוע המתאים, ולהעלות אותך על המסלול המהיר לפרנסה בכבוד.

 

בהצלחה!

אברהם הורן

מנכ"ל המרכז החרדי להכשרה מקצועית

מוקד הרשמה ארצי:

כל הזכויות שמורות ל’המרכז החרדי להכשרה מקצועית’

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

ההודעה שלך התקבלה

אנו נבדוק אותה ונחזור אליך בהקדם האפשרי.