שלום רב,

"המרכז החרדי להכשרה מקצועית בישראל", הוקם לפני 26 שנה ע"י דר' אברהם פוס ז"ל בהכוונתה של"הועדה הרוחנית" שליד מרנן ורבנן גדולי התורה שליט"א, ומהווה מסגרת ייחודית המאפשרת הכשרה מקצועית ברמה גבוהה ובאוירה תורנית וחרדית הולמת.

המרכז החרדי להכשרה מקצועית הוקם במטרה לאפשר לציבור החרדי לרכוש מקצוע ולהתפרנס ממנו. תנאי קודם למעשה הקמת המרכז החרדי היה פיקוח רבני צמוד. פעילות ההקמה והתפעול השוטף של המרכז נעשים על פי הכוונת וועדת רבנים בראשות גדולי ישראל שליט"א.

אנו חיים בתקופה בה שוק העבודה עובר שינויים מהירים ומהותיים. בכל שנה נוספים מקצועות חדשים ונגרעים אחרים. משימתנו היא להיות עם יד על הדופק; לאתר את המקצועות הנדרשים, לפתח ולהשיק מסלולי הכשרה מתאימים. אך בכך לא מסתכמת מחויבותנו.

כמנכ"ל המרכז החרדי להכשרה מקצועית החל משנת תשס"ז אני רואה את עצמי מחוייב אישית להוביל את המרכז לתוצאות הטובות ביותר בשלושה מישורים: א. לימודים ברמה מקצועית גבוהה ביותר. ב. סביבה לימודית בעלת אופי חרדי מובהק עם הקפדה על תכני לימוד הולמים והפרדה מלאה בכיתות הלימוד ובזמני התרגול. ג. השמת בוגרים.

שלושה יעדים אלה הינם המבחן המעשי להשגת מטרתו של המרכז החרדי להכשרה מקצועית. אנו בוחנים את עצמנו בהתמדה ומשפרים לפי הצורך, ובסייעתא דשמיא רואים אנו הצלחה בעמלנו. קרוב לעשרת אלפים תלמידים ותלמידות באו בשערי המרכז מיום הקמתו לפני כ17 שנה. אחוז גדול מהם מתפרנס כיום מהמקצוע אותו רכש במסגרת לימודיו במרכז.

המרכז החרדי להכשרה מקצועית ישמח לסייע גם לך למצות את אפשרויות הפרנסה ממלאכה נקיה אותה נסייע לך ללמוד ברמה מקצועית גבוהה ובסביבה לימודית הולמת.

בהצלחה רבה
אברהם מ. הורן

מוקד הרשמה ארצי:

כל הזכויות שמורות ל’המרכז החרדי להכשרה מקצועית’

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

ההודעה שלך התקבלה

אנו נבדוק אותה ונחזור אליך בהקדם האפשרי.