מורשה נגישות מתו״ס

הכשרת מורשי נגישות מתו”ס (מבנים, תשתיות וסביבה) המטפלים בהסדרת מכשולים ארכיטקטוניים במבנים ובתשתיות קיימות, וכן לוקחים חלק בתהליכי תכנון של סביבות עתידיות.

קרא עוד »

הנדסאי חשמל

הנדסאי חשמל מתפקד כסמכות מקצועית מיומנת בתחומי התכנון, ההתקנה, הפיקוח והתחזוקה. מטרת הלימודים במגמת חשמל היא הכשרת כוח אדם בעל ידע עיוני ומעשי, שיאפשר לתכנן לקלוט ולתחזק מערכות אנרגיה והספק חשמליות ומערכות פיקוד ובקרה.

קרא עוד »

הנדסאי תוכנה

עולם המחשבים נתון להתפתחויות ולשינויים מהירים. שימושי מחשב נפוצים כמעט בכל תחום של חיינו. יישומי המחשב קיימים בתעשיה, בכלכלה, ברפואה וכד’. הם מתפשטים לתחומים רבים נוספים וחודרים כמעט לכל בית. המחסור הגדול בשוק העבודה באנשי מחשבים גורם לדרישה מוגברת של כח אדם מיומן ומקצועי.

קרא עוד »

הנדסאי עיצוב תעשייתי

עיצוב תעשייתי הוא אמנות שימושית שבאמצעותו ניתן לשפר ולשבח את האסתטיקה והשמישות של תוצרת מיוצרת. עיצוב זה מתאפיין בתהליך של מחקר, חשיבה קונצפטואלית חדשנות רעיונית אפיון צורני, פיתוח ותכנון עד לבקרה של תהליכי הייצור, השיווק והשימוש של המוצר. העוסק בעיצוב תעשייתי קרוי מעצב תעשייתי.

קרא עוד »

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים ממלא תפקידים עצמאיים בתחום תכנון, עיצוב, בנייה ופיקוח בשטח. הנדסאי אדריכל משתלב בעבודה בתחומים אלה במוסדות ציבוריים ובוועדות לבניין ערים וכן כעצמאיים.

קרא עוד »

האתר בשיפוצים

אתר המרכז החרדי משתדרג עבורכם! 
בתקופה הקרובה ייתכנו שיבושים קלים בנראות האתר,
אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת: 073-7935800