• מבחן תיל

אנו מברכים אותך על שבחרת להירשם ללימודים במרכז החרדי להכשרה מקצועית. תהליך הבחירה של מסלול הלימודים והמקצוע העתידי, מהווה שלב החלטה משמעותי ביותר עבורך.

בשנת הלימודים הקרובה מעונין המרכז החרדי לסייע לכל תלמיד בבחירת מסלול הלימודים המתאים לו ביותר. לפיכך, תלמיד שנרשם ללימודים, יעבור מערכת מבדקים אשר תעזור לבדוק את מידת ההתאמה למסלולי הלימוד השונים. מערכת המבדקים נמשכת כ- 3 שעות, במהלכה מבדקים מסוגים שונים.

המבדקים בודקים כישורים ותכונות הרלוונטיים ללימודים במרכז החרדי, ואינם דורשים הכנה מיוחדת. הם אינם "מכשילים" או "מעבירים", אלא מתייחסים למידת התאמתך למגמה אותה ברצונך ללמוד. המבדקים יוצגו בפניך באמצעות צג המחשב, ואין כל צורך בהתנסות קודמת בהפעלת מחשב על-מנת להצליח בהם. אין צורך להתכונן למבדק!

חשוב לדעת: במידה ואובחנתם כלקויי למידה ואתם זכאים לתוספת זמן, אנא הודיעו על כך מראש, והעבירו אלינו את האישורים המתאימים. אם שפת האם שלכם אינה עברית, ישנה אפשרות להיבחן בשפות נוספות. אנא הודיעו על כך מראש.

תוצאות המבדקים ישמרו בסודיות וישמשו רק אותך ואת המכללה בתהליך ההחלטה. יש לקחת בבנק הדואר שובר תשלום על-סך 190 ש"ח. יש להביא קבלה על התשלום ביום המבדקים.