סגל מרצים

שם פרטי שם משפחה השכלה
קורס
שלומית אברמוביץ תואר ראשון – מגמה לגיל הרך, תואר שני מגמת שילוב אומנויות בחינוך פסיכולוגיה התפתחותית, שילוב אומנויות, עקרונות התיווך, ספרות ילדים
פלקסין מוריה  אדר  תואר ראשון בצלאל, ירושלים  עיצוב תעשייתי
מרדכי אדרי תואר ראשון בהנדסה אזרחית הנדסה אזרחית (בנין)
אושרת אוחיון BA בחינוך, מגמה לתקשורת חזותית/ עיצוב גרפי תוכנות גרפיות
שגב אונה תואר M.A ו B Des. יסודות העיצוב הגרפי
מיכל אייזנר מכון ללימודי ראית חשבון ע”ש “לוסטיג” הנהח
תומר קרן  אלסברג  תואר ראשון בעיצוב תעשייתי שנקר  עיצוב תעשייתי
ראובן  אלקיס  עיצוב תעשייתי
מאיר אשל M.A.עיצוב גרפיקה ממוחשבת
יורי בורוכוב תואר שני בהנדסה אזרחית הנדסה אזרחית (בנין)
אוקסנה בורשבסקי רשמת מידע רפואי מוסמכת, M.A. שפה וספרות אנגלית, רשמת מידע רפואי מוסמכת בבית החולים שערי צדק מזכירות רפואית
מלכי בראך התמחות הוראה +התמחות בצילום ועריכת וידאו ועיצוב אתרים עריכת סרטים
מירב בר דיין דוקטור מזכירות רפואית
מיכל בר שמאי עיצוב תעשייתי
קסניה ברזילי בגרות+תואר DMD לרפואת שיניים ונוטורופתיה מ. רפואית
שולמית ברלין B.ed מדעי המחשב M.A בחינוך ה. תוכנה
ורד גבע תואר ראשון בתוכנית לימודים רב תחומית ,קורס ח.שכר וקורס אופיס ח.שכר
עמוס גדרון BA ארכטקטורה הנדסאי אדרכלות ועיצוב פנים
שרה גולדברג מורה בכירה+קורס מטעם משרד התמ”ת+הדרכה לחינוך בילדות המוקדמת מטפלות
מרתה גולדשטיין אונ’ קורטיה M.A מ. בכירה
שמעון גל B.A. אדריכל עיצוב פנים
יוסי גלנטי תואר שני באומנות עכשווית גרפיקה ממוחשבת
מידד גן-אור BA ארכטקטורה הנדסאי אדרכלות ועיצוב פנים
אילה גנוד הנדסאית אדריכלות אדריכלות
שירה גפן BA בחינוך, מגמת עיצוב גרפי עיצוב גרפי
אחיה גריזים תואר שני בעיצוב תעשייתי, בצלאל ירושלים עיצוב תעשייתי
אסתי גריזים תואר שני, אוריינות חזותית, גרפיקאית, סמינר הקיבוצים עיצוב תעשיתי
אנאי גרין תואר ראשון בצלאל, ירושלים עיצוב תעשייתי
חני גרינהויז הנה”ח סוג1,2,3 הנה”ח
מירב דביר הנדסאי אדריכלות ה. אדריכלות
שמואל דהן תואר שני – מתמטיקה הנדסה אזרחית (בנין), מכינה טכנולוגית
פנחס דוידוב ראשון בתעו”נ / MBA מנהל עסקים הנדסאי תוכנה
אמיר דורון אלקטרונאי מוסמך, מרצה מוסמך מומחה מטעם מיקרוסופט MCT, מרצה תוכנה בינלאומי קורס תכנות DOT NET – תואר MCPD – MICROSOFT
בני דיקלר מעצב תעשייתי, תואר ראשון יסודות העיצוב, ריהוט ועיצוב פנים, הנדסת אנוש, תולדות האדריכלות, ריהוט ופרטים, חומרי בנין
נורית דן תואר ראשון בעיצוב הסביבה הנדסאית אדריכלות ה. אדריכלות
אמיר דניגור הסמכה מיקצועית ניהול רשתות מחשבים
שני הבדלה תואר Bdes גרפיקה
רונן הורוביץ תואר ראשון מדעי הרוח ניהול ושיווק
שלומית היימן הנדסאית אינדיזיין cs4
אביגיל הילמן הנהלת חשבונות סוג 3 ותעודת הוראה הנהלת חשבונות 1+2
משה הירשוביץ תואר ראשון כלכלה וחשבונאות/רואה חשבון יעוץ מס
אלונה ואגר תואר ראשון המדרשה ברמת השרון עיצוב תעשייתי
גילה ואזנה אורט ישראל, מכללת ת”א עצמאית אדריכלות
ענת ויזלמן הנדסאית עיצוב פנים עיצוב פנים
בתיה וינגוט מורה בכיר מקצועות המינהל
אתי ויספיש הנדסאית אדריכלות אדריכלות
תומר וירט תעודת הוראה, הנה”ח סוג 3 הנה”ח 1+2
צביה ועלני הנדסאי עיצוב תעשייתי עיצוב תעשייתי
מאיה וקסלר תואר ראשון באנימציה גרפיקה ממוחשבת
גל זונשיין תואר ראשון בעיצוב תעשייתי, תואר שני במנהל עסקים עיצוב תעשייתי
מיקי זיידמן תואר ראשון- טכניון אדריכלות תואר שני אונברסיטת קיימבריג’ ג”ג ותכנון ערים ה. אדריכלות
טובה חביב B.A ארגון ומינהל, תכתובת משרדית ועסקית
נדב חזוט הנדסאי ארכקטטורה אדריכלות ועיצוב פנים
שלומית טייב תואר ראשון בארכקטטורה מאריאל אדריכלות
גבריאל טילינגר תואר ראשון בכלכלה/אונ’ חיפה, תואר של רואה חשבון חשבי שכר
אבנר יוסף B.scהנדסת מחשבים ה. תוכנה
הלן יחזקאל BA במדעי חיים וחברה מטפלות
מנחם יעקובוביץ הנהלת חשבונות סוג 3, חשבי שכר בכירים חשבות שכר בכירה – טעם לשכת רואי החשבון בישראל
רחל ירדני לימודי משפט וחוק ברפואה,מינהל רפואי,רשמיים רפואיים מוסמכים מ.רפואית
חני כהן רואת חשבון תואר ראשון במדעי החברה אדריכלות
נעמי כהן תואר ראשון- טכניון ארכיטקטורה תואר ראשון אוניברסיטת ירושלים בעבודה סוציאלית ה. אדריכלות
שי כהן תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות יעוץ מס
רחלי כהן עיצוב תעשייתי
ציון כליף B.sc הנדסת תעשיה וניהול ה. תוכנה
אריה לויטן M.A. מדעי המחשב וכלכלה ה. תוכנה
אתי לוסטיגרטן מגוון נרחב של קורסים בנושאי צילום,גרפיקה ידנית וממוחשבת גרפיקה
שרי לוריא עיצוב תעשייתי
ענת לייכטג רשמת רפואית מזכירות רפואית
גריגורי לנדאו M.A. אלקטרוניקה ה. תוכנה
עירית לנציאנו תואר ראשון עיצוב תעשייתי שנקר עיצוב תעשייתי
אהוד מהולה תואר שלישי בהנדסה אזרחית ph.D בהנדסת בנין הנדסה אזרחית (בנין), הנדסת אדריכלות
דקל מועלם משלים תואר ראשון במדעי החברה והרוח התמקדות בקולנוע גרפיקה ממוחשבת
מאיר מור תואר ראשון תעו”נ מכינה טכנולוגית
רבקה מושס מכללה למנהל מ. בכירה
אביגיל מידני BA בחינוך, הנה”ח סוג 3, חשבת שכר הנה”ח 1+2
קרן מלכה B.arch באדריכלות עיצוב פנים
ציפי מנדל תואר ראשון בעיצוב תעשייתי, בצלאל ירושלים עיצוב תעשייתי
יחיאל מקייס MA יעוץ מס חשבות שכר
רחל מרקוביץ B.A גרפיקה
שירה נהון תואר ראשון בעיצוב תעשייתי, חולון עיצוב תעשייתי
אופיר נימני מנהל עסקים , ראיית חשבון הנה”ח
ליאוניד נירקיס BA ארכטקטורה הנדסאי אדרכלות ועיצוב פנים
לאה נתן הנדסאית אדריכלות אדריכלות
מלכי סבו מורה בכירה להוראת מחשבים מ.רפואית/בכירה
לאה סבן B.arch באדריכלות ה. אדריכלות
קורינה סגל תואר שני בהנדסה אזרחית, תואר שלישי בארכיטקטורה אדריכלות
שמעון סוויסה תואר שני פיזיקה מכינות – מתמטיקה
לואיס סוקולובסקי BA ארכטקטורה הנדסאי אדרכלות ועיצוב פנים
מלול סמדר תעודת הוראה, רשיון הוראה והדרכה במהלך לימודים לתואר ראשון למידה מתווכת, מוסיקה, תורת המעון,עבודה מעשית
אלכס ספקטור הנדסאי אלקטרוניקה הכרת המחשב
מתי עובדיה BA בחינוך, מאמנת אישית ניהול מערכות משרד, מזכירות רפואית
פייגי עידה הנדסאית אדריכלות אדריכלות
אלה פאוסט תואר ראשון לצילום, בצלאל, ירושלים עיצוב תעשייתי
תמר פז הנדסאי אדריכלות משלימה לתואר ראשון- סטודנטית שנה רביעית ארכיטקטורה ה. אדריכלות
מיקי פיינסוד BA באדריכלות ארכטקטורה אונ’ ת”א הנדסאי אדרכלות ועיצוב פנים
שרה פייסט תואר ראשון עיצוב תעשייתי
לאה פישביין מורה מוסמכת בכירה למקצועות המינהל מזכירות רפואית
שלומציון פישר בוגרת מכללת נס לעיצוב אתרי אינטרנט בעלת תעודת הוראה ותקשורת חזותית ממכללת אמונה גרפיקה ממוחשבת
ברוריה פלקסר עיצוב תעשייתי
טל פרנק עיצוב תעשיתי
שרית צולשיין תואר שני בקונסטרוקציה אדריכלות
מירב צור אדריכלות של המועצה האקדמית – B.A אדריכלות
נילי צפר תואר שני בקוגניציה מחשבים וחינוך ניהול מערכות משרדיות
ארקדי צריני הנדסאי אדריכלות הנדסאי אדרכלות ועיצוב פנים
אברהם קדוש חשנאות,רואה חשבון,משפטים ח.שכר
מיטל קובו תואר שני במחלקה לאמנות התקשורת ועיצוב תואר ראשון בבצלאל M.A גרפיקה
בלי קונסקי התמחות הוראה למחשבים+תואר BA התמחות בקורסי גרפיקה ועריכה מנטור גרפיקה
מזי קימחי הנדסאית אדריכלות אדריכלות
גילי קירשטיין התמחות בהוראה וגרפיקה ממוחשבבת+עיצוב גרפיקה
שרה קלמן הנדסאית אדריכלות עיצוב פנים
יהודית קרול התמחות בהוראה והנה”ח+ח.שכר+6 מבחני מועצת רואי חשבון הנה”ח
לן קרפטי-קצב הנדסאית אדריכלות אדריכלות
לאה רביץ עיצוב תעשייתי
שרה רוה

מדריכה מקצועית מוסמכת בתחום המינהל

מזכירות רפואית
אילנה רוז’נסקי תואר שני באדריכלות אדריכלות
שטרסר רויטל תואר B.A בספרות עברית ופילוסופיה יהודית ספרות ילדים
רחמים שאלתיאל תואר ראשון משפטים/אדריכלות הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
לנגרמן שולי תואר ראשון מחשבים
ניב שחמון B.A מדעי החברה M.A בתקשורת ניהול ושיווק
טלי שטראוס משלימה ל B.A.חשבונאות וכלכלה חשבות שכר
אילה שמואלי B.A בחשבונאות הנה”ח סוג 3
סבטלנה שמוילוב הנדסאי מכונות עיצוב תעשייתי
מירי שמעונוב תואר ראשון באדריכלות אדריכלות
ישראל שניידמן תואר שני הנדסאי תוכנה
עדי שפיגל תואר ראשון עיצוב תעשייתי, שנקר עיצוב תעשייתי
מיכאל שקולניק תואר שלישי מדעי מחשב הנדסאי תוכנה
ליאת תבל L.L.B בפקולטה למשפטים,עורכת דין חשבי שכר